برنامه کنسرت های ده روز آینده تهران

برنامه کنسرت های ده روز آینده تهران
کد خبر : 154852
تاریخ : 24 آذر 1397
بازار کنسرت‌ها با سبک‌های مختلف موسیقایی در روزهای سرد پاییز گرم است؛ هر شب چند سالن در پایتخت به اجرای موسیقی زنده اختصاص دارد. برنامه ی کنسرت های هفته ی آخر پاییز

رضا یزدانی

کنسرت «۲۰ سال با رضا یزدانی »، ۲۳ آذر ماه ساعت ۱۸.۳۰ و ۲۱.۳۰ در برج میلاد تهران برگزار می‌شود. قیمت بلیت این کنسرت ۳۵ تا ۱۵۰ هزار تومان تعیین شده است.

مهدی جهانی

مهدی جهانی ۲۳ آذر ماه، ساعت ۱۹.۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه خواهد رفت. علاقمندان برای تهیه بلیت این اجرا باید بهایی از ۵۵ تا ۱۶۰ هزار تومان بپردازند.

گروه معنا

کنسرت «گروه معنا » نیز در مجتمع نیکوکاری رعد ۲۳  آذر، ساعت ۲۰ با قیمت بلیت ۶۰ هزار تومان برگزار می‌شود.

گروه رخساره و  کنسرت اپرای ایتالیایی

گروه موسیقی «رخساره» نیز ویژه بانوان، ۲۳ آذر ماه ساعت ۱۴، روی صحنه می‌رود. علاقمندان برای تهیه بلیت این اجرا می‌توانند از ۴۵ تا ۱۲۰ هزار تومان بپردازند. در همین روز و همین سالن، «کنسرت اپرای ایتالیایی» ارکستر و کر «بل‌کانتو» ساعت ۲۱.۳۰، اجرا خواهد داشت. قیمت بلیت این اجرا ۴۰ تا ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

ارکستر ملی 

ارکستر ملی ویژه ایران با حضور ۲۰ نوازنده و خواننده با شرایط ویژه جسمی و ذهنی، ۲۳ آذر ساعت ۱۸ در حوزه هنری خواهد نواخت. قیمت بلیت این اجرا نیز از ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان است.

حسین بهروزی‌نیا و گروه بربطیان

حسین بهروزی نیا و گروه بربطیان نیز ۲۴ آذر ماه، ساعت ۲۱.۳۰ در تالار وحدت روی صحنه خواهند رفت. قیمت بلیت این اجرا از ۳۵ تا ۸۰ هزار تومان تعیین شده است.

گروه ماکان‌بند 

  بلیت کنسرت گروه ماکان بند نیز ۲۴ و ۲۵ آذر، در دو سانس با قیمت ۶۵ تا ۱۶۵ هزار تومان به فروش می‌رسد. این گروه موسیقی همچنین قصد دارد سوم و چهارم دی کنسرتی ویژه را در سالن ایرانیان به روی صحنه ببرد که همه بلیت‌های آن ۴۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شده‌اند.

علی زند وکیلی

علی زند وکیلی نیز در این دو روز، در دو سانس ۱۹ و ۲۲ در سالن برج میلاد با هواداران خود دیدار می‌کند. بلیت این کنسرت از ۶۰ تا ۱۸۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.  

علیرضا قرایی‌منش و مهدی یغمایی

علیرضا قرایی‌منش و مهدی یغمایی نیز ۲۸ آذر در برج آزادی کنسرت برگزار می‌کنند. این اجرا ساعت ۲۱ برگزار می‌شود و بهای بلیت آن ۶۰ تا ۸۰ هزار تومان است.

گروه کر شهر تهران

در همین روز گروه کر شهر تهران، در تالار وحدت اجرا خواهد داشت. بهای بلیت این اجرا که در ساعت ۲۱.۳۰ برگزار می‌شود، ۴۵ تا ۱۰۰ هزار تومان است.

حامد همایون

حامد همایون نیز ۲۸ آذرماه، در دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه می‌رود.

ارکستر ملی  علی‌اکبر شاه زیدی و حسین علیشاپور

ارکستر ملی ایران، شب علی تجویدی را ۲۹ آذرماه، ساعت ۲۱.۳۰ در تالار وحدت به خوانندگی علی‌اکبر شاه زیدی وحسین علیشاپور در تالار وحدت برگزار می‌کند. ۴۵ تا ۱۰۰ هزار تومان بهای بلیت‌های این کنسرت است.

علیرضا طلیسچی و  محسن ابراهیم‌زاده

علیرضا طلیسچی نیز ۲۹ آذر، ساعت ۱۸ و ۲۱.۳۰ در برج میلاد تهران اجرا خواهد داشت. افرادی که قصد تهیه بلیت این اجرا را دارند باید ۴۵ تا ۱۶۰ هزار تومان بهای آن را بپردازند. در همین روز محسن ابراهیم‌زاده ، در سالن میلاد نمایشگاه دو سانس روی صحنه می‌رود. قیمت بلیت این ۵۵ تا ۱۵۵ هزار تومان است.

احسان خواجه امیری

احسان خواجه امیری نیز اول و دوم دی ماه در دو سانس کنسرت خود را درسالن میلاد مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌کند. بلیت این کنسرت از ۶۵ تا ۱۶۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

حمید حامی و مهدی یغمایی

«کنسرت نوستالژی ناصر چشم‌آذر» با اجرای حمید حامی و مهدی یغمایی ، اول دی ماه در برج میلاد تهران برگزار می‌شود. قیمت بلیت این کنسرت که ساعت ۲۱.۳۰ روی صحنه خواهد رفت. ۴۵ تا ۱۶۰ هزار تومان قیمت بلیت‌های این کنسرت است.

کنسرت فستیوال موسیقی و آزادی

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید