اسپانیا و آرژانتین برای اکران «همه میدانند» آماده شدند

اسپانیا و آرژانتین برای اکران «همه میدانند» آماده شدند
کد خبر : 152385
تاریخ : 14 شهریور 1397
همزمان با تبلیغات گسترده «همه می‌دانند» ساخته اصغر فرهادی ، در اسپانیا و آرژانتین این فیلم تا ۱۰ روز آینده در این دو کشور بر روی پرده خواهد رفت.

فیلم اسپانیولی‌زبان «همه می‌دانند » به کارگردانی اصغر فرهادی از تاریخ ۱۲ سپتامبر (بیست و یکم شهریورماه) در ۲۳۶ سینمای اسپانیا   اکران عمومی می‌شود و از تاریخ نهم سپتامبر (هجدهم شهریور) نیز با ۱۵۰ سینما در آرژانتین اکران خود را شروع می‌کند.


پوستر <b>فیلم <b>همه میدانند</b></b> - <b>اصغر فرهادی</b>


فیلم اسپانیولی‌زبان «همه می‌دانند» با بازی «خاویر باردم » و «پنه لوپه کروز » اولین نمایش جهانی خود را به عنوان فیلم افتتاحیه هفتادویکمین جشنواره فیلم کن و در بخش رقابتی این رویداد سینمایی تجربه کرد. پیش از این نیز در سینماهای فرانسه و بلژیک اکران شده است و علاوه بر اسپانیا و آرژانتین از ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور) در روسیه و از ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) در سینماهای آلمان اکران خواهد شد.

ساخته جدید فرهادی تاکنون به کشورهای دیگری چون اتریش ، ژاپن ، چین ، یونان ، هنگ کنگ، مجارستان ، لهستان ، جمهوری چک ، اسلواکی ، سوئیس ، تایوان ، ترکیه ، صربستان و منطقه بالتیک ، منطقه اسکاندیناوی و آمریکای لاتین نیز فروخته شده است. 

<b>فیلم <b>همه میدانند</b></b> - <b>اصغر فرهادی</b>


در خلاصه داستان فیلم «همه می‌دانند» آمده است: کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد.

علاوه بر «پنه‌لوپه کروز»، «خاویر باردم» و «ریکاردو دارین » بازیگر مطرح آرژانتینی، «ادوارد فرناندز »، «باربارا لنی »، «الویرا مینگز »، «ایما کوئستا »، «روژه کاسا مایور » و «رامون باره‌آ » از دیگر بازیگران اصلی هشتمین فیلم بلند فرهادی هستند.

«خوزه لوییس آلکاینه» مدیر فیلمبرداری ، «کلارا نوتاری» مدیریت هنری،‌ «سونیا گرانده» طراح لباس ، هایده صفی یاری تدوین‌گر و «دانیل فونترودونا» مدیر صدابرداری این فیلم هستند.

سینما فیلم سینمایی اصغرفرهادی همه میدانند

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید