داستان غم انگیز زن سرخ پوش میدان فردوسی

داستان غم انگیز زن سرخ پوش میدان فردوسی
کد خبر : 153598
تاریخ : 5 مهر 1397
نمایش ترومای سرخ در اولین اکران رسمی خود در گروه هنر و تجربه با حضور جمعی از اهالی مطبوعات ، سینما و ادبیات به نمایش در آمد.

این نمایش که اولین اکران رسمی فیلم در گروه هنر و تجربه محسوب می شود با حضور جمعی از اهالی مطبوعات ، سینما و ادبیات و با خوشامد گویی سپیده ابرآویز مدیر روابط عمومی فیلم آغاز شد.

سپس فرزانه ابراهیم زاده کارشناس تاریخ ، محقق در حوزه شهری و روزنامه نگار مختصری درباره تهران ، میدان فردوسی و زن سرخپوش و استفاده از این المان ها در ترومای سرخ صحبت کرد.
پوستر<b><b> فیلم </b></b>ترومای سرخ

در ادامه اسماعیل میهن دوست از تمام عوامل و بازیگران ترومای سرخ دعوت کرد تا به روی صحنه بیایند و درباره تجربه کاری شان در این اثر حرف بزنند .

در پایان، فیلم ترومای سرخ برای حضار به نمایش در آمد.

جابر قاسمعلی (فیلمنامه نویس و منتقد) اسماعیل فلاح پور(کارگردان) محمد ساربان (بازیگر) محمود معتقدی (شاعر)،مژگان صیادی (مستندساز)،آناهیتا اقبال نژاد، لیلا زارع (بازیگر)، یاسمن خلیلی فرد (نویسنده و منتقد)، مونا انورزاده و علی دادرس(فیلمنامه نویس)، نازنین جودت، سارا سالار، مهشاد لسانی، پریسا لاجوردی(داستان نویس) مریم طباطباییها(مترجم) ، احسان گایینی (گرافیست و بازیگر)و نزهت بادی، اردوان وزیری، وحید فرازان و آنتونیا شرکا (از اعضای انجمن منتقدان) در کنار آتش تقی پور، مهوش افشارپناه، یگانه رجبی،نیکان راست قلم و سایر بازیگران و عوامل فیلم از جمله میهمانان این مراسم بودند.

فیلم سینمایی ترومای سرخ از4 مهر در سینماهای گروه هنر و تحربه به روی پرده رفت.

فیلم فیلم سینمایی هنر و تجربه اکران ترومای سرخ

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید