مسیر رستگاری در شکست ناپذیری در خلال جنگ جهانی دوم است

فیلم سینمایی شکست ناپذیری-مسیر رستگاری
کد خبر : 153528
تاریخ : 29 شهریور 1397
فیلم سینمایی "شکست ناپذیری - مسیر رستگاری" به کارگردانی "هارولد کرونک" اکران بین المللی خود در سینماهای هالیوود را از امروز آغاز خواهد کرد.

فیلم سینمایی "شکست ناپذیری-مسیر رستگاری" به کارگردانی "هارولد کرونک" اکران بین المللی خود در سینما های هالیوود را از امروز آغاز خواهد کرد.

این فیلم دنباله‌ای بر فیلم شکست‌ناپذیر محصول سال ۲۰۱۴ می‌باشد. با این حال تمامی دست‌اندرکاران و بازیگران فیلم به جز تهیه کنندهٔ آن یعنی متیو باوور تغییر کرده‌اند. این فیلم حوادث زندگی لوییس زامپرینی پس از بازگشت وی از جنگ جهانی دوم را به تصویر می‌کشد.

فیلم سینمایی شکست ناپذیری-<b>مسیر رستگاری</b>

سامویل هانت، مریت پترسون، ونسا بلی کاوی، بابی کمپو، ویل گراهام، جیانا سیمون، باب گانتون، دیوید دلوییس، الی ایگل، وینچنزو آماتو و اندرو کالدویل از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی شکست ناپذیری-مسیر رستگاری به ایفای نقش پرداخته اند.

این اثر با بودجه شش میلیون دلاری ساخته شده و نگارش فیلمنامه آن را دو تن از فیلمنامه نویسان مطرح سینمای هالیوود یعنی ریچارد فریدنبرگ و کن هیکسون بر عهده داشته اند.

فیلم سینمایی شکست ناپذیری-<b>مسیر رستگاری</b>

در ابتدا قرار بر این بود که این فیلم پنجم اکتبر منتشر شد سال ۲۰۱۸ اکران گردد با این حال منتقل شد اکران آن به ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ تغییر کرد.

شکست ناپذیر یک داستان واقعی یک قهرمان المپیک به اسم لوئی زامپرینی است که در دوران جنگ جهانی دوم به عضویت نیروی ارتش آمریکا درآمد. در سال ۱۹۴۳ هواپیمایی که او و ده سرباز دیگر که سوارش بودند در اقیانوس آرام سقوط کرد و هشت نفر کشته شدند. سه سرباز زنده مانده (از جمله زامپرینی) بدون آب آشامیدنی و غذا چهل و هفت روز کامل در اقیانوس سرگردان شدند. پس از مدتی زامپرینی به همراه دوستش توسط نیروهای ژاپن اسیر می‌شود و تا آخر جنگ در اسارت باقی می‌ماند و شکنجه‌های زیادی را تحمل می‌کند.

سینمای امریکا هالیوود اکران عمومی فیلم سینمایی شکست ناپذیری-مسیر رستگاری

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید