«کابوس‌های دنباله‎دار»؛ فاصله گرفتن از اجرای متعارف

نمایش کابوس‌های دنباله‎دار
کد خبر : 153542
تاریخ : 31 شهریور 1397
نمایش «کابوس‌های دنباله‎دار» از اول مهر در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود. به گفته مهرداد هنرمند نویسنده و کارگردان این اثر تلاش شده در این نمایش از شکل اجرایی متعارف و رئالیستی فاصله بگیرد و با ترفندهای اجرایی، نمایش معرف ذهنیات اشخاص نمایشی باشد.
اجرای متفاوت و نامتعارف «کابوس‌های دنباله‎دار» کاری از مهرداد هنرمند از اول مهر در پردیستئاترشهرزاد روی صحنه می رود.
به گزارش بانگ به نقل از  ایرنا «کابوس‌های دنباله‎دار » داستان ملودی ، امید و هاشم را روایت می‌کند که با دیدن تصویری در روزنامه از دختری که خودکشی کرده دچار عذاب وجدان می شوند و هر کدام به گونه‌ایی خاطرات خود را با او مرور می کنند.
مهرداد هنرمند نویسنده و کارگردان این اثر معتقد است: در اجرا سعی شده تا با توجه به محتوای متن، فرم اجرایی از گونه نمایش های متعارف و رئالیستی دور شده و با ترفندهای اجرایی، نمایش معرف ذهنیات اشخاص نمایشی باشد.
وی افزود: میزانسن در این اجرا به هیچ وجه از جنسمیزانسنهای رایج و متعارف تئاتری نیست و همسو با سیالت ذهنی نقش ها است.

هنرمند ادامه داد: مهرداد بخشی، الناز ابروش، برنا انصاری بازیگران و سودابه جعفر زاد، عارف گم زاد و ناژین چهره سیمین صدا پیشگان این نمایش هستند.
فرزام محمدی دستیار کارگردان ، کیهان اکبری موسیقی ، مهرداد هنرمند طراح صحنه و لباس، میثم نادری طراح پوستر، آرمین طیب نئیمی طراح نور، پرنیان امیر انتخابی، آیدا نوشالی روابط عمومی، امیر جهانی، آرین رستمی، معصومه جاوید طراح گریم، فرزام محمدی و حمید رضا عطائی صحنه یاران، امید امینی مدیر صحنه، سارا مددی منشی صحنه، مهدی سربازی مشاور رسانه ای این نمایش را برعهده دارد.
نمایش «کابوس‌های دنباله‎دار» از اول تا 9 مهر ساعت 18 به مدت 70 دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود.

تئاتر نمایش کابوس‌های دنباله‎دار پردیس تئاتر شهرزاد نمایش نامتعارف

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید