نمایش انیمیشن های داش آکل و نمکی

نمایش انیمیشن های داش آکل و نمکی
کد خبر : 153417
تاریخ : 17 شهریور 1397
انیمیشن‌های "هاجر مهرانی " در انجمن سینمایی فیلم‌سازان انیمیشن ایران (آسیفا ایران) در هفته‌ی پیش‌رو به نمایش درخواهند آمد.
به گزارش بانگ به نقل از ایسنا طی جلسه ای انیمیشن های " داش آکل " و " نمکی " به نمایش در خواهد آمد و سپس جلسه‌ی نقد و بررسی این آثار برگزار می‌شود.

این مراسم در ساعت ۱۹ روز ۱۸ شهریور در سالن جلیل شهناز ، خانه هنرمندان بر قرار خواهد بود و ورود برای عموم علاقمندان آزاد است.


<b><b>انیمیشن</b></b> داش آکل


هاجر مهرانی متولد ۱۳۶۳ است. تحصیلات او کارشناسی ارشد رشته انیمیشن از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر و نیز کارشناسی رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران می باشد.


<b><b>انیمیشن</b></b> داش آکل


هاجر مهرانی برای انیمیشن‌هایش جوایزی همچون جایزه بهترین انیمیشن و جایزه بهترین فیلمنامه انیمیشن از بخش بین الملل جشنواره پویانمایی تهران برای انیمیشن "نمکی"، جایزه دوم بهترین فیلم کوتاه از جشنواره  فیلم فرهنگ آمریکا برای انیمیشن " نمکی"،جایزه هیات داوران و جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره پویانمایی تهران برای انیمیشن "داش آکل" ، جایزه بهترین فیلم اقتباسی از جشنواره فیلم کوتاه تهران برای انیمیشن "داش آکل" ، جایزه بهترین انیمیت از جشنواره فیلم شهر ، جایزه بهترین پویانمایی از جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات  و جایزه بهترین انیمیشن فستیوال فیلمهای مستقل لندن را دریافت کرده است.


<b><b>انیمیشن</b></b> داش آکل

انیمیشن پویانمایی

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید