امینم از موسیقی بازی Kingdom Hearts برای ساخت آهنگ جدیدش استفاده کرد

امینم- آلبوم - تک آهنگ- خارجی
کد خبر : 152380
تاریخ : 13 شهریور 1397
رپر معروف سبک هیپ هاپ، Marshall Mathers با نام هنری امینم (Eminem)، به طور کاملاً غیرمنتظره آلبوم جدیدی از خودش به نام Kamikaze منتشر کرد و واکنش هواداران و منتقدان را برانگیخت.

رپر معروف سبک هیپ هاپ ، Marshall Mathers با نام هنری امینم (Eminem)، به طور کاملاً غیرمنتظره آلبوم جدیدی از خودش به نام Kamikaze منتشر کرد و واکنش هواداران و منتقدان را برانگیخت.  این درحالی است که در یکی از آهنگ هایش به نام Good Guy (با همکاری Jesse Reyez) از موسیقی متن بازی معروف ژاپنی Kingdom Hearts استفاده کرده است.

تهیه کننده و آهنگساز IllaDaProducer با مجله Rolling Stone درباره کارش در آلبوم جدید امینم با نام Kamikaze مصاحبه کرد. هنگامی که از او پرسیده شد سمپل قطعه دوازدهم از آلبوم مربوط به چه آهنگی است، او توضیح داد: «به هر حال من علاقه و ارادت بسیاری به بازی های ویدیویی دارم. نام Kingdom Hearts را شنیده اید؟ یک بازی ویدیویی ژاپنی است که تصمیم گرفتم تم آهنگ را از آن سمپل کنم. یکی از زیباترین ملودی هایی است که تا به حال در عمرم شنیده ام. درود بر بازی های ویدیویی و انیمشین های ژاپنی که الهام بخش بسیاری از هنرمندان بوده است.»

او دقیقاً اعلام نکرد که از کدام آهنگ بازی Kingdom Hearts استفاده کرده است اما بنابر تحلیل سایت Genius، آهنگ Simple & Clean از اوتادا هیراکو قطعه ای است که IllaDaProducer آن را سمپل کرد.

پیش از این نیز خود امینم به طور مستقیم علاقه خود را به بازی های ویدیویی اعلام کرد؛ آلبوم Marshall Mathers LP 2 که سال 2013 منتشر شد.

در آهنگی به نام So Far ... شعر زیر را می خواند:

I'd rather be an Encyclopedia Britannica, hell with ...
PlayStation, I'm still on my first man on some Zelda
Nintendo, &*^(%! Run, jump, punch, stab, and I melt the
... Mozzarella on my spaghetti

امینم اعلام می کند که به کنسول پلی استیشن و بازی هایش علاقه چندانی ندارد و نینتندو را ترجیح می دهد. او می گوید که هنوز هم زلدا بازی می کند و در بازی می دود، می پرد و به دشمنان ضربه می زند.

لازم به ذکر است که کلمه Kamikaze نیز ژاپنی است و به هواپیماهای خاصی گفته می شود که در جنگ جهانی دوم از آن استفاده می شد. سربازان برای آنکه در هواپیمای بسیار کوچک کامیکازه جا شوند دو پای خود را قطع کرده و بدون اهمیت به جان خود، با هواپیما به سمت هدف رفته و حمله انتحاری می زنند؛ درست همانند کاری که امینم با بسیاری از هنرمندان هیپ هاپ در این آلبوم کرد.

موسیقی امینم خارجی

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید