دواین جانسون صاحب بیستمین فیلم پرفروش جهان شد

دواین جانسون-راک- فیلم-سینما-جومانجی 2-آسمانخراش-اخبار فیلم
کد خبر : 153534
تاریخ : 31 شهریور 1397
فیلم سینمایی "آسمانخراش" با بازی "دواین جانسون" یکی از پردرآمدترین بازیگران سینمای جهان با فروشی معادل سیصد میلیون دلار توانست بعد از یک ماه جایگاه بیستم پرفروش‌ترین فیلم جهان در سال ۲۰۱۸ را از آن خود نماید.

فیلم سینمایی "آسمانخراش" با بازی "دواین جانسون " یکی از پردرآمدترین بازیگران سینمای جهان با فروشی معادل سیصد میلیون دلار توانست بعد از یک ماه جایگاه بیستم پرفروش‌ترینفیلمجهان در سال ۲۰۱۸ را از آن خود نماید.

فیلم "آسمانخراش" 11 ژوئیه 2018 اکران بیم المللی خود در سینماهای امریکای شمالی را آغاز کرده و هم اکنون فروش جهانی اثر از باکس آفیس هالیوود پیشی گرفته است.

فیلم جدید<b>راک</b>دوین جانسون


دواین جانسون یکی از پرکارترین بازیگران حال حاضر سینمایهالیوودبه تازگی بازی درفیلمسینمایی "آسمانخراش " به کارگردانی "راوسون مارشال " را به اتمام رسانده است.

علاوه بر دواین جانسون ، پابلو اسکریبر ، نوح جانسون، برایان مان، کویم رنکین، تژی ما، مت اولری و نوو کمپبل از جمله سایر بازیگرانی هستند که درفیلم"آسمانخراش" به ایفای نقش پرداخته اند. جانسون در حال حاضر اکرانفیلمسینمایی "داد و بیداد" را درهالیووددارد.

فیلم جدید دوین جانسون


فیلم سینمایی "داد و بیداد" به کارگردانی "برد پیتون " در نخستین هفته از اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی با فروشی معادل 21.5 میلیون دلار در رتبه دوم جدول فروش ایستاد.

اینفیلمبر اساس یک بازی کامپیوتری با همین نام ساخته شده و ماجرای نابودی یک شهر توسط موجودی غول پیکر را روایت می کند که در اینفیلمیک میمون بزرگ است.

"دواین جانسون" بازیگر مطرح و ثروتمند سینمای هالیوود که این روزهافیلمسینمایی "جومانجی 2" را روی پرده دارد در نقش اصلی اینفیلمبه نام "دیویس" بازی کرده است.

"جوی مانگلیو"، "دنی اکرمن"، "جک کواد"، "برنی هیل"، "جفری دین مورگان"، "نائومی هریس" و "جک لسلی" از جمله سایر بازیگرانی هستند که در کناردواین جانسونبه ایفای نقش پرداخته اند.

هالیوود سینما دواین جانسون اخبار هالیوود باکس آفیس هالیوود

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید