فیلمی که برای بزرگ شدن بازیگرش7 سال متوقف شد

چرخ ریسک-فیلم-سینما-اخبار سینما-اخبار فرهنگی-خبری-خبر-مجله فرهنگی خبری
کد خبر : 153586
تاریخ : 4 مهر 1397
کارگردان فیلم «چرخ ریسَک» گفت: این فیلم که ساخت آن از 1390 آغاز شده بود به خاطر استفاده از بازیگر اصلی فیلم و بزرگ شدن واقعی این نوجوان 7 سال متوقف بود.
جاوید خوشدل اظهار داشت: از ابتدای ساخت فیلم سینمایی «چرخ ریسَک » قصد داشتیم از نوید خانجانی بازیگر نوجوانِ نقش «افرا» در سن جوانی هم استفاده کنیم بنابراین از ابتدا این برنامه ریزی شده بود که پس از فیلمبرداری بخش های نوجوانی خانجانی تا 7 سال و بزرگتر شدن او منتظر بمانیم.
وی افزود: بخش های ابتدایی فیلم و نوجوانی نوید خانجانی در سال 90 فیلمبرداری شد و حالا بعد از 7 سال ادامه تولید این پروژه در شمال کشور آغاز شده است. 
این کارگردان سینما و تلویزیون گفت: از ابتدای هفته، ادامه فیلمبرداری «چرخ ریسَک» را با حضور بازیگران بخش نخست فیلم آغاز کرده ایم تا در یک ماه آینده تصویربرداری این پروژه به پایان برسد.
وی درباره علت توقف 7 ساله فیلم و منتظر ماندن برای بزرگ شدن بازیگر نوجوان فیلم، توضیح داد: چون این اتفاق در سینمای ایران و تقریبا هیچ جای دنیا نمی‌افتد می خواستیم برای اولین بار آن را تجربه کنیم، البته علاوه بر انتظار برای بزرگ شدن بازیگر نوجوان فیلم، طبیعت و در واقع لوکیشن فیلم نیز با تغییراتی طبیعی همراه شده است که همه اینها می تواند تجربه جدید و جذابی برای تماشاگر باشد. 
خوشدل درباره داستان فیلم نیز گفت: «چرخ ریسَک» داستان نوجوانی یازده ساله به نام افرا با بازی نوید خانجانی را روایت می‌کند که با شنیدن خبری از زن همسایه از پرورشگاه مرخصی گرفته و به سمت خانه‌اش حرکت می‌کند. او متوجه می‌شود برادرش معتاد شده و زندگی را به حراج گذاشته و پدرش دچار بیماری فراموشی شده است. پسر تلاش می‌کند حافظه پدر را بازگرداند...
کارگردان فیلم «صدای سکوت » ادامه داد: ادامه فیلم درباره افرا است که حالا به سن 20 سالگی رسیده و خاطرات نوجوانیش را برای چند نفر که در ورطه اعتیاد افتاده اند تعریف می کند. افرا حالا در سن 20 سالگی به کارآفرینی موفق تبدیل شده است.
در این فیلم علاوه بر خانجانی هنرمندانی چون منوچهر آذر ، فریده دریا مج، مهدی شایان، حوریه میرمحمدی، حجت صفاریان، زنده یاد اسماعیل توتکار ایفای نقش کرده اند.

جاوید خوشدل نوید خانجانی چرخ ریسک

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید