اکران فیلم «یک کیلو و بیست و یک گرم» از امروز در سینماها

فیلم یک کیلو و بیست و یک گرم
کد خبر : 152389
تاریخ : 14 شهریور 1397
فیلم یک کیلو و بیست و یک گرم از امروز چهارشنبه ۱۴ شهریور ماه در سینماها شروع به اکران میکند.این فیلم یک اثر اجتماعی است و ۳ قشر از طبقه فرهنگی را کارشناسی و روایت می کند.بازیگرانی چون سعید آقاخانی، مریم کاویانی و لیلا زارع درین فیلم ایفای نقش میکنند
فیلم  « یک کیلو و بیست و یک گرم » به کارگردانی رحیم طوفان از امروز، چهارشنبه ۱۴ شهریور ماه در سینما های منتخب اکران می شود.
این فیلم یک  اثر اجتماعی است و ۳ قشر از طبقه فرهنگی را کارشناسی و روایت می کند.
سعید آقاخانی ، لیلا زارع، فرشته صدر عرفایی، آناهیتا افشار، بابک انصاری، مریم کاویانی، روشنک گرامی بازیگران این فیلم هستند.
پخش فیلم  « یک کیلو و بیست و یک گرم » بر عهده گویا فیلم خواهد بود و پیش از این در جشنواره فیلم « سلامت » حضور داشته است.
از جمله عوامل این فیلم می توان به  افراد زیر اشاره کرد:
نویسنده: لیلا نیکزاد، کارگردان : رحیم طوفان، مدیر فیلمبرداری: شاهین طوفان، مدیر تولید: مجید گودرزی، دستیار و برنامه ریز: علی تهرانی، صدابردار: هادی افشار، صداگذار: آرش قاسمی، موسیقی: مسعود سخاوت دوست، گریم: رضا عربی، طراح لباس و صحنه: علی نصیری نیا، عکاس: امید صالحی، مشاور رسانه ای: منصوره بسمل، فیلمبردار پشت صحنه: نگار نیکخواه آزاد، تهیه کننده: وحید نیکخواه آزاد، سرمایه گذاران: سید مهدی نریمانی و بنیاد سینمایی فارابی

فیلم سینما جشنواره اکران سعید آقاخانی اجتماعی

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید