بازیگر فیلم های وسترن درگذشت

برت رینولدز-سینما-هالیوود-فیلم-درگذشتان
کد خبر : 153404
تاریخ : 16 شهریور 1397
برت رینولدز بازیگر مطرح و نامدار سینمای هالیوود در سن ۸۲ سالگی و بر اثر سکته قلبی در بیمارستانی در فلوریدا درگذشت.

این بازیگر سال ۱۹۷۲ با بازی در فیلم "بازماندگان " جان بورمن به شهرت رسید. این فیلم داستان چهار دوست را روایت می‌کند که در یک سفر تفریحی در مورد حمله قرار می‌گیرند. "بازماندگان" اکران موفقی داشت و در سه رشته نامزد جایزه اسکار شد.

رینولدز سال ۱۹۷۷ با بازی در فیلم "اسموکی و راهزن " به یکی از بازیگرانی تبدیل شد که فروش فیلم را تضمین می‌کند. در آن سال فقط فیلم "جنگ ستارگان " بود که در گیشه موفق‌تر از "اسموکی و بندیت" ظاهر شد.

وی در این میان فیلم‌های خاطره‌انگیز دیگری هم بازی کرد که برای نمونه از بین آن‌ها می‌توان به "طولانی‌ترین فاصله" در سال ۱۹۷۴ اشاره کرد که رینولدز در آن نقش یک بازیکن سابق فوتبالآمریکایی را بازی می‌کرد که از بد روزگار به زندان  افتاده است. این فیلم سال ۲۰۰۵ بازسازی شد و رینولدز این‌بار نقش مربی را در آن به عهده گرفت.

برت رینولدز همان اندازه که برای بازی کردن در برخی نقش‌ها مشهور شده است، برای رد کردن برخی از ماندگارترین نقش‌های سینمایی هالیوود هم مشهور است. از نقش‌های مهمی که او بازی در آن‌ها را نپذیرفت می‌توان به جیمز باند، هان سولو در "جنگ ستارگان" و نقش اصلی فیلم "زن زیبا" که در نهایت به ریچارد گیر رسید، اشاره کرد.

سینما هالیوود برت رینولدز

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید