خواننده پاپ بازیگر سینما شد

فیلم سینمایی سوفی و دیوانه
کد خبر : 153602
تاریخ : 6 مهر 1397
نقش آفرینی کوتاه رضا یزدانی خواننده پاپ و راک در فیلم سینمایی سوفی و دیوانه به کارگردانی مهدی کرم پور که از چهارشنبه مورخ ۴ مهرماه به اکران در آمد.

فیلم سینمایی "سوفی و دیوانه " به نویسندگی و کارگردانی "مهدی کرم پور " از جمله آثاری هستند که از چهارشنبه مورخ چهارم مهر ماه اکران خود در سطح کشور را آغاز کرده اند و حال باید دید می‌توانند با توجه به کم رنگ‌تر شدن حضور کمدی‌ ها، خودی در گیشه نشان دهند.

فیلم سینمایی سوفی و دیوانه

امیر جعفری ، به آفرید غفاریان، محمدرضا شریفی نیا ، سیامک صفری، الهه حصاری ، سعید امیرسلیمانی و رضا یزدانی از جمله بازیگرانی هستند که در سوفی و دیوانه به ایفای نقش پرداخته اند و این ترکیب بازیگران با وجود غیبت بازیگر ان خوب زن سینما امید زیادی برای تصاحب گیشه دارد.

فیلم "سوفی و دیوانه" در حقیقت یک اثر خوب در زمینه فاصله گرفتن از دنیای واقعی و نزدیک شدن به دنیای خیال‌پردازی محسوب می‌شود.

شاید پیش از تماشای این فیلم با شنیدن نام امیر جعفری به عنوان بازیگر اصلی نقش مرد این فیلم همه تصور بازی در دنیای واقعی‌تر را از این هنر مندان انتظار داشتند، اما با دیدن این فیلم متوجه می‌شوند که امکان ایفای نقش‌های متفاوت برای هر بازیگر در دوره زمانی وجود دارد.

رضا یزدانی در<b><b><b> فیلم سینمایی </b></b></b>سوفی و دیوانه

همچنین رضا یزدانی خواننده  موسیقی  پاپ -راک که از ابتدا نامش به عنوان یکی از بازیگران این فیلم مطرح شده بود، در این اثر نقشی کوتاه را در قالب سمت اصلی خود یعنی یک خواننده ایفا می‌کند، اما تفاوت این نقش با نقش او در زندگی اصلی اش این است که او در فیلم "سوفی و دیوانه" در نقش خواننده و نوازنده دوره گرد و به اصطلاح نوازنده‌ای که در خیابان ساز می‌زند و هنر خود را عرضه می‌کند، به ایفای نقش می‌پردازد.

موسیقی فیلم "سوفی و دیوانه" و آوازی که رضا یزدانی برای این اثر می‌خواند به خوبی می‌تواند با مخاطب او ارتباط برقرار کند و خود این موسیقی دلیل محکمی برای موفقیت فیلم خواهد بود.

فیلم سینمایی اکران سینما هنر نمایش سوفی و دیوانه امیر جعفری رضا یزدانی الهه حصاری

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید