نامزد‌های جوایز منتخب منتقدان هالیوود اعلام شد

نامزد‌های جوایز منتخب منتقدان هالیوود اعلام شد
کد خبر : 154918
تاریخ : 26 بهمن 1399
جوایز فیلم به انتخاب منتقدان، نامزد‌های خود را اعلام کرد که نتفلیکس با ۴ نماینده در بخش بهترین فیلم این رویداد، تاریخ ساز شد.

به گزارش بانگ به نقل از ورایتی، سرویس‌های استریم در بیست و ششمین دوره جوایز منتخب منتقدان بیشترین نامزدی‌ها را کسب کردند که از جمله آن‌ها می‌توان به نتفلیکس اشاره کرد.

این کمپانی در بخش بهترین فیلم ۴ نماینده دارد که در تاریخ این جوایز یک رکورد محسوب می‌شود. فیلم‌های «۵ هم خون» اسپایک لی، «ما رینی بلک باتم» جورج سی ولف، «منک» دیوید فینچر و «دادگاه شیکاگو ۷» آرون سورکین نماینده این پلتفرم هستند.

«منک» با داستانی در مورد هرمان منکیویچ نویسنده «همشهری کین»، در ۱۲ بخش این رویداد نامزد شد که شامل بهترین فیلم، کارگردانی، بازیگر نقش اصلی مرد برای گری اولدمن و بهترین نقش مکمل زن برای آماندا سیفرید می‌شود.

«میناری» لی آیزاک چانگ، با داستانی در مورد یک خانواده کره‌ای که در دهه ۱۹۸۰ به آمریکا مهاجرت کرده اند، با ده نامزدی در رتبه دوم قرار گرفته است. این فیلم هم در بخش‌های بهترین فیلم، بهترین فیلم خارجی زبان، بهترین بازیگر مرد برای استیون یون و بهترین بازیگر نقش مکمل زن نامزد شده است.

«ما رینی بلک باتم» در ۸ بخش نامزدی کسب کرد و «اخبار جهان» کمپانی یونیورسال هم در ۷ بخش نامزد دریافت جایزه شناخته شد.

محصولات کمپانی نتفلیکس در مجموع ۴۶ نامزدی کسب کرده است و با احتساب ۲۶ نامزد بخش‌های تلویزیونی که ماه گذشته اعلام شد، این رقم به ۷۲ نامزدی می‌رسد. رقمی که بیش از هر استودیو یا شبکه دیگری بوده است. کمپانی‌های A۲۴ و آمازون از این نظر پشت سر نتفلیکس قرار دارند.

در نامزدی این جوایز، چادویک بوزمن به اولین بازیگری تبدیل شد که پس از مرگش دو نامزدی در یک سال کسب می‌کند. یکی برای فیلم «۵ هم خون» و دیگری برای «ما رینی بلک باتم». البته او تنها کسی نبود که دو نامزدی کسب کرده ترنت رزنور به همراه آتیکوس راس، دو نفر دیگری بودند که برای «منک» و «روح» نامزد دریافت جایزه شدند.

گفتنی است در تاریخ ۲۶ ساله این رویداد، معدود استودیو‌هایی بودند که در یک سال سه نامزدی در بخش بهترین فیلم داشته اند. آخرین بار در سال ۲۰۱۲، کمپانی واینستن با سه فیلم «جنگوی زنجیر گسسته»، «دفترچه امیدبخش» و «استاد» در بخش بهترین فیلم حضور داشت.

سال گذشته جایزه بهترین فیلم به «روزی روزگاری در هالیوود» رسید و سم مندس و بونگ جون هو بهترین کارگردان شدند.

نتفلیکس هالیوود جوایز سینمایی استریم

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید