جورج کلونی هنوز می‌درخشد

آسمان نیمه شب Midnight sky جورج کلونی
کد خبر : 154924
تاریخ : 21 فروردین 1400
جورج کلونی در قامت کارگردان و بازیگر فیلم سینمایی «آسمان نیمه شب» ، در رقابت با فیلم‌های مطرح امسال توانست جایزه بهترین جلوه‌های بصری سال را در شاخه بهترین فیلم کسب کند.
به گزارش بانگ، نوزدهمین دوره جوایز انجمن جلوه‌های بصری آمریکا برندگان خود را شناخت و فیلم علمی-تخیلی «آسمان نیمه شب» به کارگردانی جورج کلونی توانست در رقابت با فیلم‌های «تنِت»، «جادوگران»، «پروژه قدرت» و «جینگل جانگل» جایزه بهترین جلوه‌های بصری سال را در شاخه بهترین فیلم کسب کند.

فیلم «آسمان نیمه شب» بر اساس رمان «صبح بخیر، نیمه‌شب » نوشته «لیلی بروکس-دالتون» ساخته شده و در آن فلیسیتی جونز، کایل چندلر، دیوید اویلوو و دمیان بیچیر در کنار جورج کلونی مقابل دوربین رفته‌اند که در نقش دانشمندی به نام آگوستین لوفت هاوس بازی کرده که در تلاش است تا به گروهی از فضانوردان اخطار دهد و مانع از بازگشت آن‌ها به زمین شود زیرا این بازگشت آینده حیات گونه‌های جانوری و گیاهی زمین را در معرض خطر جدی قرار می‌دهد.

Midnight sky آسمان نیمه شب
مت کاسمیر و کریس لاورنس مسئولیت جلوه‌های بصری فیلم «آسمان نیمه شب» را بر عهده داشته‌اند که در آن از فناوری‌های بازیگران دیجیتال، CG و تکنیک‌های تولید مجازی استفاده شده است.

جایزه بهترین جلوه‌های بصری در انیمیشن نیز به «روح» ساخته پیتر داکتر محصول استودیو پیکسار کمپانی دیزنی رسید.

امسال و در نود و سومین دوره جوایز سینمایی اسکار، فیلم‌های «آسمان نیمه شب»، «ایوان تک و تنها»، «عشق و هیولاها»، «مولان» و «تنِت» برای کسب جایزه بهترین جلوه‌های بصری رقابت می‌کنند.

سینما Midnight sky آسمان نیمه شب جورج کلونی

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید