فیلم سرزمین زامبی ها 2 در ژانویه سال آینده کلید میخورر

فیلم سینمایی زامبی لند
کد خبر : 153523
تاریخ : 27 شهریور 1397
کارگردان فیلم سرزمین زامبی ها 2 خبر از شروع تولید این فیلم در ماه ژانویه سال آینده میلادی داده است.این فیلم سال 2019 اکران می شود.فیلم Zombieland 2 پس از وقفه ای 10 ساله روی پرده سینما قرار می گیرد. در قسمت دوم این فیلم بازیگران قسمت قبلی مانند وودی هارلسون و اما استون حضور دارند. فیلم زامبی لند در زمان اکران خود در سال 2009 به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرد و توانست در بازارهای جهانی فروشی نزدیک به 100 میلیون دلار را تجربه کند.

کارگردان فیلم سرزمین زامبی ها 2 خبر از شروع تولید این فیلم در ماه ژانویه سال آینده میلادی داده است. این فیلم سال 2019 اکران می شود.

روبن فلیشر، کارگردان فیلم سرزمین زامبی ها 2 به شروع این پروژه در ماه ژانویه 2019 اشاره کرده است (فیلم Zombieland 2 در سال 2019 اکران می شود). از سال 2016 مراحل تولید این فیلم شروع شده بود و شرکت سونی نیز در ماه جولای سال جاری میلادی تاریخ اکران آن را اعلام کرد.

فیلم Zombieland 2 پس از وقفه ای 10 ساله روی پرده سینما قرار می گیرد. در قسمت دوم این فیلم بازیگران قسمت قبلی مانند وودی هارلسون  و اما استون  حضور دارند. فیلم زامبی لند در زمان اکران خود در سال 2009 به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرد و توانست در بازارهای جهانی فروشی نزدیک به 100 میلیون دلار را تجربه کند.

در حالی که طرفداران این فیلم منتظر اکران قسمت دوم آن در سال های گذشته بودند، خبرهای مربوط به توسعه قسمت دوم آن در سال 2016 به اینترنت راه پیدا کرد. یکی از دلایل این وقفه، حضور نویسندگان فیلمنامه زامبی لند 2 در پروژه های دیگر مانند فیلم Deadpool  بود.

فیلم <b>سینما</b>یی زامبی لند

کارگردان قسمت دوم فیلم زامبی لند، در مصاحبه ای با Fandango خبر از شروع فیلم برداری این اثر در ماه ژانویه 2019 داده است. این موضوع برای بسیاری از طرفداران و علاقه‌ مندان به این فیلم خوشحال کننده است. در آینده نزدیک فیلم ونوم با کارگردانی روبن فلیشر اکران می شود.

وظیفه نویسندگی فیلمنامه زامبی لند 2 بر عهده پال ورنیک و رت ریس است. با توجه به وقفه 10 ساله انتظار می رود با یک فیلم مناسب روبه‌رو باشیم. این فیلم در تاریخ 11 اکتبر روی پرده سینما قرار می گیرد

فیلم زامبی لند 2 در تاریخ 11 اکتبر بر روی پرده سینما می رود.

اکران هالیوود فیلم سینمایی زامبی لند ۲

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید