محسن چاوشی از ابراهیم نمیگذرد

محسن چاوشی
کد خبر : 152361
تاریخ : 11 شهریور 1397
بعد ازینکه وزارت ارشاد به ۲ قطعه از آلبوم ابراهیم محسن چاوشی مجوز نداد این خواننده پس از انتشار آلبومش بخاطر حمایت از اثر هنری خود آنرا در کانال تلگرامیش به مخاطبان عرضه کرد

تازه‌ترین آلبوم محسن چاوشی با عنوان « ابراهیم » که حواشی بسیاری را برای دریافت مجوز طی کرده بود، بدون دو قطعه‌ای که از سوی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد نیازمند اصلاح بود، صبح امروز ( یکشنبه 11 شهریور ) منتشر و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

این خواننده اما عصر امروز این دو قطعه را که « تو در مسافت بارانی » و « ما بزرگ و نادانیم » نام دارند و از سروده‌های حسین صفا هستند، بدون مجوز دفتر موسیقی در کانال تلگرامی خود به صورت رایگان منتشر کرد تا در اختیار علاقه مندان  موسیقی قرار بگیرد.

کاور آلبوم « ابراهیم » چاوشی با شش قطعه

« بِبُر به نام خداوندت »، « در آستانه پیری »، « همراه خاک اره »، «‌ لطفا به بند اول سبابه‌ات بگو »، « ای ماه مهر »، « جهان فاسد مردم را » شش قطعه آلبوم « ابراهیم » هستند که همگی از سروده‌های حسین صفا به شمار می‌آیند و در کاور این آلبوم هم تنها نام این شش قطعه نوشته شده است.

علی ترابی ، مدیرکل دفتر موسیقی پیش از این در نشست خبری جشنواره موسیقی فجر اعلام کرده بود مشکل این دو قطعه، واژه‌هایی است که در اشعارشان به کار رفته است و تا زمان اصلاح نشدن‌ شان  ازین سازمان امکان دریافت مجوز وجود ندارد.


محسن چاوشی پاپ موسیقی آلبوم ابراهیم اثر هنری خواننده

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید