حضور مجید صالحی در سینماها با دو فیلم متفاوت

مجیدصالحی-کمدی-درام-سینما-بازیگری-فیلم
کد خبر : 153403
تاریخ : 15 شهریور 1397
مجید صالحی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون این رزوها با دو فیلم متفاوت در ژانر دفاع مقدس و دیگری در ژانر کمدی بر پرده سینماها ظاهر شده است.

میزان - مجید صالحی  بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون این رزوها با دو فیلم متفاوت در ژانر دفاع مقدس و دیگری در ژانر کمدی بر پرده سینماها ظاهر شده است.

فیلم سینمایی "چراغ های ناتمام " با قصه ای مرتبط با مضمون دفاع مقدس این روزها اکران در سینماهای ایران را تجربه می کند و مجید صالحی بازیگر آثار کمدی این بار در نقشی جدی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است.


این فیلم نخستین بار در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد اما در آن زمان نتوانست برای صالحی جایزه ای را به همراه بیاورد. صالحی در همان زمان از تصمیم خود برای تغییر رویه خود برای انتخاب نقش ها خبر داد. انگار صالحی همچون سعید آقاخانی  می خواهد با ایفای آثار جدی توانایی های پنهان خود را به نمایش بگذارد.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی "چراغ های ناتمام" آمده است: آیا تا حالا شده فکر کنین یه چیزی دور و برتون درست نیست و ندونین اون چیه؟ بین هزار هزار نفر آدم راه برین اما تنهای تنها باشین.. روزا پشت سر هم بگذرن و شما کاری از دستتون برنیاد.. فکر کنین سر جاتون نیستین اما ندونین چطوری باید برسین به اون جایی که دلتون می‌خواد.. هیچ‌کس نباشه که با یه جمله بهتون قوت قلب بده.

صالحی در فیلم چراغ های ناتمام با بازیگرانی همچون شقایق فراهانی ، حسین مهری، الهام نامی، حسین ملکی، داریوش ارجمند و علیرضا استادی همبازی شده است.

<b><b>مجید صالحی</b></b>-نق-<b>بازیگری</b>-باغچه های بهشت-<b><b><b>سینما</b></b></b>-تلوزیون

این فیلم با درون مایه اجتماعی از جمله آثار کمدی سینمای ایران در سال ۱۳۹۷ محسوب می‌شود. تاکنون اکثریت آثار پرفروش گیشه در سال ۹۷ را آثار کمدی به خود اختصاص داده اند و تنها دو فیلم "لاتاری " و "به وقت شام " توانستند در برابر آثار کمدی فروش بسیار خوبی را به ثبت برسانند. 
 
پیش بینی می‌شود با توجه به تعداد بازیگران زیاد و مطرح کمدی در فیلم علیرضا امینی این فیلم بتواند شانس بالایی برای فروش در تابستان امسال را داشته باشد.  

"من دیوانه نیستم " داستان زندگی تعدادی بیمار روانی را در یک آسایشگاه در وسط جزیره‌ای در شمال کشور روایت می‌کند. فیلم به تهیه کنندگی "مرتضی شایسته" ساخته شده و پخش آن را هدایت فیلم بر عهده گرفته است.  

"مجید صالحی" بازیگر پرکار سینما نقش اول مرد این فیلم را بر عهده دارد. صالحی که تجربه نه چندان موفقی را در آثار جدی به ثبت رسانده بار دیگر با فیلمی کمدی به عرصه باز خواهد گشت. حضور صالحی در "من دیوانه نیستم" در حالی رخ می‌دهد که وی هم اکنون نخستین اثر سینمایی خود در مقام کارگردان را در دست تولید دارد.  

صالحی برای اولین بار در سینما دست به کارگردانی زده و فیلم سینمایی "زیر نظر" را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می‌کند. رضا عطاران بازیگر پرفروش این سال‌های سینما نخستین بازیگری است که به فیلم صالحی پیوسته است.  <b><b>مجید صالحی</b></b>-<b>فیلم</b>-<b><b><b>سینما</b></b></b>-بازیگر-<b>بازیگری</b>-

علاوه بر مجید صالحی بازیگرانی همچون  مهران احمدی، برزو ارجمند، محمدرضا داوودنژاد، محمدرضا هدایتی، پژمان جمشیدی و هادی کاظمی در فیلم من دیوانه نیستم به ایفای نقش پرداخته اند.  

سینما مجید صالحی کمدی

حتما دیدگاه خود را به ما بگویید ...

سلام من هستم . به نظر من

ضمنا از طریق ایمیل میتوانید با من در تماس باشید .

نظرم را ثبت کنید